REGULAMIN

REGULAMIN Świadczenia usług

1. Do 14 dni od zakupu vouchera, karty podarunkowej , towaru mają Państwo możliwość jego zwrotu w pełnej kwocie.
2. Zakupiony voucher, kartę podarunkową, towar można wymieniać w ramach tej samej ceny lub za dodatkową opłatą.
3. Biura Obsługi Klienta: ul.Makuszyńskiego 6, 31-752 Kraków, Polska
4. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na adres: krakowballoon@gmail.com
5. Wszyscy pasażerowie odbywają lot na własne ryzyko i odpowiedzialność. KBT nie ponosi odpowiedzialności za niezawinione przez nią szkody przewyższające wartość gwarantowanego ubezpieczenia dla miejsc pasażerskich balonu, którym wykonywany jest lot.
6. Voucher, karta podarunkowa ważne są rok czasu – w razie niepogody, wypadków losowych, ustalamy kolejny dogodny dla obu stron termin.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

1. Sklep internetowy KBT, działa poda adresem ul. Mkuszyńskiego 6, 31-752 Kraków, NIP: 677 102 10 84, . REGON: 350891893
2. Zamówienia są przyjmowane tylko mailem, lub za pomocą komunikatora. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłane mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do KBT.
3. Realizacja lotu – zamówienia następuje, gdy do KBT dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i płatności na konto KBT .
4. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od: a- uwierzytelnieniea wpłaty na konto KBT, obustronnych ustaleń miejsca i czasu lotu
4. elektroniczny VOUCHER, czy też KARTA PODARUNKOWA w postaci pliku pdf dostępny jest natychmiast po zaksięgowaniu przez nas wpłaty.
5. wysyłka VOUCHERA, czy też KARTY PODARUNKOWEJ na życzenie klienta w formie papierowej realizowana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na nasz rachunek,
6. po uprzednim ustaleniu terminu, możliwy jest również odbiór osobisty zarówno vouchera jak i karty podarunkowej
7. W przypadku niedostępności części oferty objętych zamówieniem, Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane w innej formie, czy też anulowane .
8. Sprzedaż promocyjna lub wyprzedażowa ograniczona jest dostępną ilością towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
9.Wszystkie ceny podawane są w PLN. Podana cena przy każdym towarze karcie podarunkowej czy też voucherze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. KBT zastrzega sobie prawo do zmiany, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian.
10. KBT zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie,
11. Kupujący może wybierać jedą z podanych niżej form płatności:

1-płatność gotówką przy odbiorze osobistym,

2- płatność przelewem na rachunek KBT ,

3-płatność gotówka przy wysyłce za pobraniem,

4- płatność PayPal
12. Zakupione w naszym sklepie vouchery, karty podarunkowe dostarczymy za pomocą firm kurierskich. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówionych towarów siedzibie naszej firmy
13. potwierdzając zamówienie dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
14. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
16. Informujemy, że dane osobowe , są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient KBT ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
17. Zwrot towaru, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki, lub otrzymania potwierdzenia zamówienia mailem. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. KBT gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.
18. Zakupione w naszym sklepie vouchery, karty podarunkowe dostarczymy za pomocą firm kurierskich. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówionych towarów siedzibie naszej firmy.

REKLAMACJE

1.  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres KBT. KBT nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, lub zaoferujemy do wyboru inne dostępne towary.
2. W przypadku nieotrzymania zamówionej przesyłki prosimy o kontakt w tej sprawie mailem na adres: krakowballoon@gmail.com